تیغه سفال قیمت مناسب و درجه یک

آیا می دانید تیغه سفال قیمت مناسب چیست ؟ از سال 1982 تیغه سفالی در ساخت برج های خنک کننده صنعتی استفاده می شده است. تیغه سفال قیمت مناسب برای عملکرد مکانیکی حد اقل 25 ساله و مقاومت حرارتی 100% تضمین شده اند.

ارزش تیغه سفالی چیست ؟

تیغه سفال قیمت مناسب با محیط زیست سازگار هستند زیرا از مواد طبیعی مانند خاک رس، شن و آب ساخته می شوند.

تیغه های سفالی دوام زیادی دارند و آب جذب نمی کنند. نفوذ آب به داخل مصالح ساختمانی در زمستان موجب ترک خوردن می شود.

تراکم تیغه های سفالی بسیار بالاست و آن ها را نسبت به دیگر تیغه ها محکم تر می کند.

حمل و نقل تیغه های سفالی بسیار راحت است زیرا دارای قالب استاندارد و شیار لبه هستند.

در کاهش وزن ساختمان نقش تیغه سفالی چیست ؟

ساخت فنداسیون خانه با تیغه سفالی به راحتی انجام می شود. در مقایسه با آجر، تیغه های سفالی وزن بسیار کمتر و در عین حال به خاطر ساختار فیزیکی خود، استحکام بالاتری دارند. به همین دلیل در هر قسمتی از ساختمان که استفاده شوند، وزن را کاهش داده و استحکام را بالا می برند.

استفاده از تیغه سفالی به دلیل کاهش مصرف مواد قیمت تمام شده را نیز کاهش می دهد.

تیغه سفال قیمت مناسب

کاهش هزینه نیروی کار با استفاده از تیغه سفالی

استفاده از تیغه سفال قیمت مناسب برای بنا راحت تر است زیرا دارای شیار لبه است. ضمناً به خاطر اندازه ی بزرگتری که دارد باعث می شود کار مربوط به هر قسمت زود تر تمام شود. برای مثال ارتفاع یک تیغه سفالی می تواند تا سه برابر ارتفاع یک آجر باشد.

در استفاده از تیغه سفالی در قسمت داخلی ساختمان باید دقت نمود از دریل و چکش استفاده نشود.

مزایای تیغه تیغه سفال قیمت مناسبسفالی

استفاده از تیغه سفال قیمت مناسب باعث کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایشی ساختمان می گردد. تیغه های سفالی متخلخل تا دو برابر انرژی درون خانه را بیشتر از مصالحی مانند آجر حفظ می کنند.

اگر از تیغه سفالی گرم استفاده شود خواص عایق بندی ساختمان افزایش می یابد و به دلیل وجود هوا در حفرات تیغه های سفالی، عایق بندی صدا نیز انجام خواهد شد که برای واحد های ساختمانی مجاور بسیار مناسب است.

تیغه سفال قیمت مناسب

دیگر مزایای تیغه های سفالی

تیغه های سفالی به خود آب جذب نمی کنند. به همین دلیل ضمانتی برای محافظت از ساختمان در برابر قارچ و کپ و همچنین افت استحکام هستند.

یکی دیگر از مزایای مهم تیغه های سفالی عدم استفاده از مواد سمی در ساخت آن هاست که باعث می شود خطری متوجه سلامتی انسان نشود.