آجر سفال دامغان و تیغه سفال دامغان

آجر سفال دامغان و تیغه سفال دامغان نیز از دیگر محصولات سایت تجاری بلوک سازان می باشد. که میتوانید آن را با قیمت کارخانه خریداری نمایید.

آجر سفال دامغان در برای کاربردهای سقفی و دیواری یا تیغه ای با بهترین کیفین و مناسب ترین مواد اولیه تولید میشود. این آجر به روش آفتابی و خشک کن نیز تولید می شود که خشک کن کیفیت مناسب تری دارد و آفتابی قیمت پایین تری دارد به نسبت خشک کن.

تیغه سفال دامغان

تیغه سفال دامغان

بلوک دیواری نیز در ابعاد زیر تولید می شود که شما عزیزان با اطمینان کامل میتوانید آن را خریداری نمایید. آجر سفال دیواری انتخاب مناسبی برای دیوار چینی می باشد که مزایا قابل توجهی به نسبت دیگر محصولات مشابه دارد. با کلیک بر روی هر محصول می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید.

تیغه سفال دامغان

تیغه سفال 7 سانتی
            این بلوک برای تیغه کشی داخلی ساختمان استفاده می شود.

تیغه سفال 10 سانتی
            برای دیوار چینی داخلی و بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.تیغه سفال 15 سانتی
            برای دیوار چینی داخلی و بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.   تیغه سفال 20 سانتی             از این بلوک در دیوارکشی بیرونی ساختمانهای مناطق سردسیر استفاده می گردد.

تیغه سفال 15 سانتی فوم دار
            برای عایق بندی دیوارهای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.  

تیغه سفال دامغان

آجر سفال دامغان سقفی

بلوک سقفی فاصله بین دو تیرچه را در سقف پوشش می دهد . در قدیم سازندگان فاصله 2 تیرچه را در سقف به صورت طاق ضربی با آجر 10 سوراخ توکار پر می کردند که در ساختمانهای امروزی این فاصله با بلوک یا سفال سقفی پوشانده میشود.

آجر سفال دامغان

جایگزینهای بلوک سفال سقفی

از دیگر جایگزینهای بلوک سقفی می توان به بلوک های سیمانی و فوم سقفی اشاره نمود که در مقایسه با مزایای استفاده از بلوک های سقفی، این جایگزینها جایگاه خاصی ندارند.

آجر سفال دامغان

مزایا بلوک سفال سقفی

از مزایای استفاده از بلوک سقفی نسبت به فوم سقفی می توان ، به غیر قابل اشتعال بودن بلوک سقفی، قابلیت نگه داشتن چراغ یا لوستر در سقف در بلوک سقفی  به علت محکم بودن آن و خاصیت جذب رطوبت محیط در آن نسبت به فوم سقفی می توان اشاره نمود.

آجر سفال دامغان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *