فروش آجر سفال در مشهد

آجر سفال در مشهد به قیمت کارخانه و بهترین کیفیت را از سایت تجاری آجر سفال خریداری نمایید. آجر سفال مشهد که با مرغوب ترین خاک و بهترین ماشین ها تولید میشود کاربرد بسیاری دارد که میتوانید از آن بهره مند شوید.

آجر سفال در مشهد

آجر سفال مشهد در انواع سقفی و دیواری تولید میشود که بسیار با کسفیت بوده و قیمت مناسبی
هم دارد. آجر سفال در مشهد به قیمت کارخانه به فروش میرسد که شما خریدارین عزیز میتوانید با اطمینان کامل آنرا خریداری نمایید.

آجر سفال در مشهد

آجر سفال دیواری

در گذشته به جای تیغه و سفال ، آجر های توکار نقش دیوار باربر را داشته و سقف ها بر روی دیوار ها استوار بودند. اما رفته رفته با افزایش طبقات ساختمانها و نیز به دلیل سنگین بودن وزن آجر های توکار قدیمی، دیوار باربر جای خود را به اسکلت های بتنی یا فلزی دادند . نیز آجر های توکار جای خود را به تیغه وسفال که نقش جداکننده ها را داشتند ، داده اند. تیغه یا سفال نوعی جداکننده دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان محسوب می شود.

آجر سفال در مشهد

ابعاد آجر سفال دیواری

آجر سفال دیواری در ابعاد مختلفی بر اساس نیاز خریداران تولید میشود که در مشهد رایج ترین آن شامل موارد زیر می باشد.

تیغه سفال 10 سانتی 

  • ابعاد واقعی آن 20*20*9 سانتی متر است.

تیغه سفال 15 سانتی

  • ابعاد واقعی 20*20*13.5 سانتی متر است.

تیغه سفال 15 سانتی فوم دار

  • ابعاد واقعی 20*20*13.5 سانتی متر است.

آجر سفال در مشهد

آجر سفال سقفی

بلوک سقفی فاصله بین دو تیرچه را در سقف پوشش می دهد . در قدیم سازندگان فاصله 2 تیرچه را در سقف به صورت طاق ضربی با آجر 10 سوراخ توکار پر می کردند که در ساختمانهای امروزی این فاصله با بلوک یا سفال سقفی پوشانده میشود.

جایگزین

از دیگر جایگزینهای بلوک سقفی می توان به بلوک های سیمانی و فوم سقفی اشاره نمود که در مقایسه با مزایای استفاده از بلوک های سقفی، این جایگزینها جایگاه خاصی ندارند.

آجر سفال در مشهد

مزایا

از مزایای استفاده از بلوک سقفی نسبت به فوم سقفی می توان ، به غیر قابل اشتعال بودن بلوک سقفی، قابلیت نگه داشتن چراغ یا لوستر در سقف در بلوک سقفی  به علت محکم بودن آن و خاصیت جذب رطوبت محیط در آن نسبت به فوم سقفی می توان اشاره نمود.

آجر سفال در مشهد

ابعاد آجر سفال سقفی

آجر سفال سقفی در ابعاد مختلفی تولید میشود که رایج ترین آن سامل موارد زیر می باشد.

سفال سقفی 66 سانتی

  • ابعاد واقعی 66*23*20 سانتی متر است.

آجر سفال در مشهد