خرید آجر سفال اسفراین مرغوب

آجر سفال اسفراین با کیفیت که در اسفراین تولید میشود از امروز توسط سایت تجاری آجر سفال عرضه میشود.و همچنین تاریخچه آجر سفال اسفراین را مطالعه کنید

آجر سفال اسفراین در دو نوع تولید میشود:

آجر سفال اسفراین سقفی
آجر سفال اسفراین تیغه یا دیواری

آجر سفال اسفراین سقفی:

40*25*25

50*25*25

50*25*20

آجر سفال اسفراین

آجر سفال اسفراین تیغه یا دیواری:

آجر سفال 7 سانتی 

آجر سفال 10 سانتی

آجر سفال 15 سانتی

آجر سفال 15 سانتی فومدار

آجر سفال اسفراین

 

هر یک از این آجر ها کاربرد های خاص خود را دارند که با کلیک رو نام آجر ها میتوانید اطلاعات این آجر و کاربرد آنرا بدست آورید.

تاریخچه آجر سفال اسفراین

آجُر (به فارسی افغانستان: زاو ) یا آجور یا آگور واژه‌ای است یونانی که به خشت‌هایی می‌گفتند که احکام یا فرامین دولتی بر روی آن نوشته می‌شد (حک می‌گردید) و به وسیله پختن این خشت‌ها، نوشته‌ها را بر روی آن پایدار می‌کردند.

    مشخص نیست که آجر برای اولین بار از چه زمانی مورد استفاده قرار گرفته است؛ گمان می‌رود انسان‌های اولیه با مشاهده پخته شدن گل مجاور اجاق‌های خود و دیدن اینکه گل پخته شده سختتر از کلوخه‌های کنار خود می‌گردید پی به خواص و روش تهیه آجر برده باشند.آجر همچنین به عنوان یکی از مصالح ساختمانی از دیرباز مورد استفاده بوده‌است. مصرف آجر به عنوان مصالح ساختمانی در ایران سابقه باستانی دارد. از بناهای باستانی مشهوری که در ساخت آن از آجر استفاده شده می‌توان به طاق کسری اشاره کرد.مثال دیگر کف دالان مسجد جامع اصفهان است که به وسیله آجرهایی مفروش شده‌است که در زمان ساسانیان برای ساخت آتشکده بکار رفته بود.به طور کلی استفاده از آجر در طول تاریخ ایران بسیار گسترده بوده و بناهای بیشماری اعم از آتشکده، مسجد، ساختمان‌های مسکونی و… به وسیله آجر در ایران ساخته شده‌اند.در حال حاضر با توجه به بالا رفتن تراکم جمعیت و ساخت بناهای چندین طبقه استفاده از آجر در اسکلت این نوع ساختمان‌ها مقدور نیست و از اسکلت‌های فلزی یا بتنی استفاده می‌شود؛ ولی از آجر برای نماسازی استفاده می‌شود و یا در قسمتی از سالن و سایر فضاها آجر را بطور نمایان بکار می‌برند.

تاریخچه آجر سفال

آجر سفال اسفراین با قیمت کارخانه را از کارشناسان ما بخواهید.