مشاوره و سفارش

آجر :

آجُر به خشت‌هایی گفته می‌شود که احکام یا فرامین دولتی بر روی آن نوشته می‌شد (حک می‌گردید) و به وسیله پختن این خشت‌ها(آجر نوعی خشت به حساب می‌آید اما خشت با استفاده از گل و کاه ساخته شده‌است)، نوشته‌ها را بر روی آن پایدار می‌کردند. مشخص نیست که آجر برای اولین بار از چه زمانی مورد استفاده قرار گرفته‌است؛ گمان می‌رود انسان‌های اولیه با مشاهده پخته شدن گل مجاور اجاق‌های خود و دیدن اینکه گل پخته شده سختتر از کلوخه‌های کنار خود می‌گردید پی به خواص و روش تهیه آجر برده باشند. 

بلوک سفال ارزان رشت

کاربرد آجر :

آجرنسوز، یکی از رایج‌ترین مصالح ساختمانی است که به دلیل خصوصیات ذاتی آن، یعنی پایداری در برابر سرما، گرما، رطوبت و زیبایی ظاهری، مورد توجه همگان قرار گرفته است. این ویژگی ها باعث شده است تا آجر به عنوان پرمصرف‌ترین مصالح در صنعت ساخت و ساز، مورد استفاده قرار بگیرد..

  • مقاوم در مقابل آتش
  • مقاوم در برابر طوفان
  • مقاوم در برابر رطوبت
فرم مشاوره و سفارش

یاهو

Iajorkave@yahoo.com

درباره ما :

گروه بازرگانی آجرسفال، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع آجر آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه آجر سفال

مرضیه کاوه

Call Now Buttonتماس بگیرید